wtorek, 8 listopada 2016

CIEKAWOSTKI O MOMIO #1

Nie wiem czy była już taka seria na tym blogu a może nawet jeszcze jest ale już trudno.. (sorki jeśli była dziewczyny) Będę tu przedstawiać różne ciekawostki o momio (jak sama nazwa mówi). ZACZYNAMY!
Dzisiaj mam dla was pewną ciekawostkę o której wiedzą praktycznie wszyscy ale nie wszystko (maślane masło). Chodzi o ciszę nocną na momio.
Jeśli jest cisza, momio wygląda tak:

Pisze że jest zamknięte.
Nie chcę robić jakieś reklamy ale na msp nawet podczas ciszy można wejść. Nie można jedynie że sobą pisać. To taki minus na momio ;'(
Na momio mało osób siedzi o tej godzinie i tylko oni wiedzą co dzieje się jeśli jesteś na momio chwilę przed zamknięciem. Otóż ja wiem :) Specjalnie dla tego postu czekałam w nocy na zamknięcie momio. Chwilę przed wyskoczył mi taki komunikat: (byłam na telefonie)
No, no, no! Ktoś wiedział że coś takiego wyskakuje (chodzi mi o osoby które nie siedzą na momio do późna)? Teraz bardziej będę opisywać bo nie mam screenów. Kiedyś była u mnie koleżanka na nocowaniu. Popatrzałyśmy na zegar i zauważyliśmy że zaraz zamkną momio. Weszliśmy tak z ciekawości. Jeszcze było otwarte, jednak cudem zdążyłyśmy bo zostały 2 minuty do zamknięcia. Kiedy już zamykali momio, NIE WYLOGOWAŁO MNIE. Jednak i tak nic nie mogłam zrobić bo menu było zamknięte ''na kłódkę''. Więc wniosek z tego taki że jeśli jest cisza nocna to momio jest tak jakby ''blokowane''

Podobało się? Chcesz więcej ciekawostek? A może znasz jakąś inną ciekawostke? Podziel się w komentarzu!

Pozdro!! By Kerio 💙💪
*Grafika została zrobiona przez Okularniczkaaa, polecam*

4 komentarze:

  1. A mi wyskakuje, że momio jestem zamknięte od 5:00-23:00. Hmmm... to podejrzane xD

    Jak będę miała jakąś ciekawostkę to napiszę ci na momio na priv

    ~miastowa

    OdpowiedzUsuń
  2. Umm... Ciekawe, ciekawe nie powiem. WIĘCEJ XD

    OdpowiedzUsuń